اطلاعات فروشگاه

امکان خرید حضوری به دلیل تعداد زیاد محصولات و مهیا نبودن مکان مناسب برای این حجم از محصولات ، وجود ندارد.لذا برای مشاهده محصولات میتوانید به صفحه هر محصول مراجعه کنید و گالری تصاویر محصول را بررسی کنید.
تمام محصولات عرضه شده در سایت دکوریمون دارای دو سال گارانتی کیفیت و ضمانت اصالت میباشند.
در هر دوره از سال دکوریمون اقدام به ارائه تخفیف های ویژه جهت رفاه مشتریان و فروش بیشتر مینماید.جهت اطلاع از کدهای تخفیف و زمان اعمال آنها صفحات اجتماعی دکوریمون را دنبال کنید و یا ایمیل خود را در خبرنامه ثبت کنید.
جهت سوالات قبل از خرید و هر گونه پرسش و پاسخ دیگر ابتدا همین صفحه را مطالعه کنید ، اگر سوال مورد نظر در این صفحه نبود از طریق صفحه تماس با ما سوال خود را با ما در میان بگذارید.اگر سوالی در مورد محصولی خاص دارید قبل از پرسش و تماس صفحه محصول را کامل مطالعه نمایید ، اطلاعات هر محصول به صورت کامل در بخش مربوطه نوشته شده است.جهت تماس اظطراری میتوانید از طریق صفحه تماس با ما اقدام به تماس نمایید.

محصولات کوچک و متوسط بین ۱ الی ۶ روز کاری ارسال خواهند شد.

محصولاتی که نیاز به تولید دارند و سفارشی ساز میباشند بسته به نوع محصول از ۳ الی ۲۵ روز کاری نیاز به زمان تولید دارند.

قبل از ارسال محصول خریداری شده ، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. در صورتی که در محل تحویل حضور نداشته باشید محصول به انبار بازگشت داده شده و روز دیگری مامور پیک برای تحویل مراجعه میکند.در صورت عدم حضور مجدد سفارش لغو خواهد شد.

سفارشات

شما میتوانید از طریق گزینه های موجود اقدام به ثبت سفارش به هر کدام از محصولات موجود در دکوریمون بفرمایید.در صفحه پرداخت نیز میتوانید مبلغ فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید یا که گزینه تسویه درب منزل را انتخاب نمایید.اما در صورتی که محصول انتخاب شده ، محصولی باشد که نیاز به تولید سفارشی داشته باشد مقداری از مبلغ فاکتور به عنوان پیش پرداخت و بیعانه از شما مشتری عزیز دریافت میشود.
درصورتی که مبلغ فاکتور را به صورت آنلاین پرداخت کنید ، فاکتور شما شامل ۵% تخفیف پرداخت های آنلاین خواهد بود.
برای سهولت در خرید کاربران عزیز ، امکان تسویه درب منزل فراهم شده است تا در هنگام تحویل محصول به دست شما عزیزان امکان پرداخت مبلغ به مامور پیک در هر جای ایران مهیا باشد.
محصولات دکوریمون بسته به حجم و ابعاد و نوع ، در سه حالت پیک موتوری ، پیک اتومبیل و یا وانت (باربری) ارسال خواهد شد.در صورتی که بسته محصول امکان ارسال با پیک یا اتومبیل را داشته باشد فاکتور های بالای ۱۰۰ هزارتومان داخل تهران به صورت رایگان ارسال خواهند شد.در سایر شهرها مبلغ پیک طبق هزینه های پیک جمهوری اسلامی ایران محاسبه خواهد شد. درصورتی که محصولاتی مانند مبل خریداری شده باشد نیاز به ارسال با وانت در تهران با هزینه مشتری خواهد بود و در سایر شهر ها ارسال توسط باربری انجام خواهد شد.
در صورتی که قبل از ارسال محصول کاربر به ما اطلاع کنسلی و لغو خرید خود را بدهد بدون ایرادی سفارش لغو خواهد شد.
درصورتی که محصول به دست مشتری برسد و مشتری بی دلیل اقدام به لغو سفارش و برگشت محصول بکند ، در صورت باز نشدن پلمپ و استفاده نشدن محصول ، مرسوله مرجوع خواهد شد و فقط مبلغ پیک دریافت خواهد شد.
درصورتی که محصول مشکل و خرابی داشته باشد مسئولیت بازگشت و تعویض محصول با دکوریمون خواهد بود و با احترام محصول تعویض خواهد شد.